MSI gt630 4GB

Shitet nga: MSI 05 Nën 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
MSI gt630 4GB ddr3 thuajse e re, e pershtatshme per loj dhe per dizajne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim