Monitor Samsung

Shitet nga: Rilind 20 Pri 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet monitori samsung me gjeresi 44cm dhe gjatesi 35cm, diametri eshte 56cm total.Modeli eshte i holle,monitori eshte i perdorur por punon mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim