Monitora 17 dhe 19 inch URGJENT

Shitet nga: Halil 11 Pri 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten dy montorat dell 17inch dhe belineo 19 inch
Jan ardh nga zvicrra punojn pa asni defekt . jap garancion 1 muaj

Qmimi i Arsyeshen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim