Monitora 17 inch

Shitet nga: Rifat 18 Maj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Monitorat jane 17 inch dhe jane ne gendje te rregullt
Jane te ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim