Nvidia quadro 2000 dhe 4000

Shitet nga: Azem 20 Maj 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten kartelat grafike per lojra per me shum me Kontaktoni nvidia 2000 25 euro. Nvidia 4000 45 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim