Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri, POS

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Net Media 01 Pri 21:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Veni re: Databazat ne MySQL 2018 verzioni i fundit.

Pajisje dhe Programe per Restorane, Kafiteri me TOUCHSCREEN, Vetesherbime, biznese etj...

Identifikimi (hyrja ne program) permes kartelave RFID - pa prekje.

Gjithashtu programi mundeson shtypjen ne printer fiskal .

Na kontaktoni per me shume informata

Net Media
044 124 640
Gjilan

program per biznese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim