RAM, HDD & MONITOR (Ndërrim të mundshëm me Karte..

Shitet nga: Labi 22 Pri 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
RAM Memory të ndryshme, 256MB dhe 512MB
HardDisk, 80GB dhe 40GB
Monitor (Ekran), HP-7540.


Të gjitha këto ndërrohen me ndonjë Kartelë Grafike, ose që të gjitha shiten në çmim prej 40 eurosh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim