RAM MEMORJE PER LLOPTOP DDR 3 2 1

Shitet nga: BINI 14 Jan 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
----Qmimi per Cop----

Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber)
Email: engjideeyes@gmail.com

RAM MEMORJE PER LLOPTOP

DDR3
2GB 1333MHZ =1 COP - 10 Euro
1GB 1333MHZ =1 COP - 5 Euro

DDR2
1GB =23 COP - 3 Euro
512MB =15 COP= 2 Euro
256MB =1 COP= 1 Euro

DDR
512MB =8 COP - 3 Euro
256MB =24 COP - 1 Euro


SDRAM
256MB =1 COP- 2 Euro
128MB = 7 COP- 1 Euro
64MB 66dhe100MHZ - 8 COP- 0.5 Euro
PA SHENIME 7COP - 0.5 Euro


PER GJDO INFO SHKRUANI NE EMELL TE MERRJEP APO NE engjideeyes@gmail.com
mbrenda 1 Ore Max kthej pergjegjje per gjithqka,te gjitha jon te ardhura nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim