RAM Memorie 2GB DDR3 dhe 1GB DDR2

Shitet nga: Arbenit 05 Gsh 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 EUR

Komuna: Gjilan
RAM Memorie 2GB DDR3 2RX8. 15€
RAM Memorie 1GB DDR2 2RX8. 8€

Te dy RAM-at jane ne gjendje te rregullt nuk kane asnje problem(defekt).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim