RAM Memorje PC1.2 dhe 3 per laptope

Shitet nga: flamur 23 Sht 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes Ram memorje me shumic PC 1 deri 3 per laptope (notebook)


DDR1 256 MB 2,50€
DDR2 512 MB 3€
DDR2 1GB 5€
DDR2 2GB 15€
DDR3 2GB 20€


per info na kontaktoni : 044 132 909 (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim