Samsung r580 (Per pjes)

Shitet nga: Ron 22 Dhj 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjilan
Shes lap topin Samsung r580 , pllaka ame eshte e djegur (NUK PUNON) por nese dikujt i duhet per pjes , procesori i5 , ram memorje 4gb , ekrani dhe adapteri funksionojn.

Shenim : Nuk ka hdd (HARD DISK).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim