Shes Sony Play Station 2 Me Qip

Shitet nga: Milazim 05 Pri 01:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   54 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Play Station 2 në Gjendje Shum Të Mir Pa Defekte Pak i Përdorur.. me 2 Gjostika Dhe Me Të Gjitha Kabllot Vazhduese Ka Memory Card 8Gb Lojrat I Lexon Vetem me Qip.. Lojrat Jau Instaloj une ne Qip Cilat te deshironi. .. Siq po i shihni ne foto kam edhe 2 gjostik ekstra te modelit te fundit pa kabllo sikurse gjostik te ps3 kto nuk vijn me ket qmim por jan 15 euro copa Flm Per Mirkuptim Për Më Shum Informata Kontakto në : ....044-316-085
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim