Shes pjes per kompjuter

Shitet nga: Sadik 23 Mar 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Gjilan
Shes pjes per pc Kablla qe lidhet ne monitor dhe ne shtepiz dhe pjes per shtepiz IBM Pentium 4
Te gjitha vetem 8 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim