Shtepiz kompjuter Matrix 2.66mhz core-to-quad

Shitet nga: almir 01 Jan 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
shtepiza e ardhur nga zvicrra, eshte ne gjendje thuaj se te re, shume e ruajtur.
gaming grafik kartek 2gb evga 128bit

performancat: Shtepiza Matrix ThermalTake-me ekstra ftofje te pllakes
Poweri:600 watt, me ekstra cooler-ftofes
Pllaka asus p5q- siq shihet ne foto eshte me ekstra frofsa te aluminit, per qipset dhe pjes tjera te pllakes
Procesori Core to Quad- 2.66 mhz 6mb cache

Ram memory crosair 4 gb edhe ato me ftofsa

grafika gaming : nvidia 2 gb, 128 bit

hard diska 2 copa nga 160 giga sata disk, njeri sistem C:, tjetri D: per shenime
Card reader- per leximin e qipave te ndryshem
qmimi pak i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim