TP LINK 150 Mbps Wireless N Router

Shitet nga: Valdrin 14 Sht 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Shes TP LINK 150 Mbps Wireless N Router te pa perdorur fare. Kjo paijsje eshte blere te Premten, siç mund t'a shihni ne kupon fiskal, me 11.09.2015, me çmim 20, 30 €. Por per arsye qe i beme disa rregullime ne shtepi, nuk me eshte dashur t'a hapi fare paketimin dhe vendora ta shes per vetem 15,00 €.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim