Tastierë dhe maus

Shitet nga: flamur 28 Mar 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten Tastier dhe Maus me shumicë
Mbi 500 Tastiera dhe 300 mausa
Lloje te ndryshme si:HP , IBM , LENOVO , Fujitsu Siemens , Logitech , Microsoft etj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim