USB 512GB

Shitet nga: Shitsi 07 Shk 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 EUR

Komuna: Gjilan
shes USB 512gb e sapo ardhur nga jasht e cila punon shum mir dhe nuk asht e perdorur...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim