Usb 2 gb dhe 8 gb

Shitet nga: Meti 17 Jan 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten keto usb e kalterta 8gb osht tjetra 2 gb cmimi kush i merr dyjat osht 10 eur
Njana 8gb 7 eur
2gb 5 eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim