VGA 256MB pcie 16X Asus EAX550GE/TD/256M/A

Shitet nga: VGA 22 Mar 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Shes VGA 256MB pcie 16X Asus EAX550GE/TD/256M/A te perdorur

Kartela ka 3 kycje: VGA, DVI dhe S-Video (per TV)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim