Wireless Router / Print Server

Shitet nga: Xhaxhi 09 Pri 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Wireless Router / Print Server

Paisje e cila mundeson lidhjen ne Internet pa tela dhe gjithashtu mundeson edhe perdorimin e printerit pa tela.

http://www.cnet.com/products/d-link-di-713p-wireless-router-desktop-series/specs/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim