Kamera si poq elektrik 360 shkalle

Shitet nga: Kameraa 05 Qer 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Shes kameren e cila eshte si poq elektrik dhe nuk mund te dallohet lehte, pasi qe edhe ndriqon edhe ingjizon. Mund te shikohet nga cilido telefon, laptop, tablet etj. Ideale per lokale. Ka pamje edhe naten. Dhe mund te fiket drita nepermjet telefonit. Kontakt viber +38349717748
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim