Degjuese dhe mikrofon per provim

Shitet nga: Gazmend 25 Jan 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Degjuese spy per provim .te padukshme ne vesh .te pa perdorura, per me shum informata kontakt viber +37745657591
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim