Foli per Samsung S6 Edge Plus

Shitet nga: Avni 26 Mar 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Shes foli per samsung s6 edge plus komplet para dhe mbrapa...origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim