I Phone 4s në gjendje perfekte teknike dhe fizike

Shitet nga: Vigan 21 Mar 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Shes ose beje nderrim me iphone 6 / iphone6+.

"I PHONE 4S WHITE" eshte ne gjendje perfekte dhe punon pa asnje deffekt. Edhe nga pamja eshte mjaft i ruajtur.

Telefoni eshte 100% i sigurt dhe me garancion. ( nese gjeni ndoj vrejtje e kthen)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim