Power bank (mbushes per celularë)

Shitet nga: Lundrim 09 Jan 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shitet mbushesi per celular "POWER BANK"
Mbushesi esht per celular si : iphone , samsung , nokia , htc , huawie , per qdo celular
Jan te ardhura nga jasht
Per me shum informana si dhe qimin lajmroheni ne viber , whatsapp : +37744897073
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim