Samsug s1+Tablet+iPhone 3gs+Nokia105+Samsung SGH

Shitet nga: Enis 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   80 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten ose n'drrohen te gjitha keto se bashku

★ Samsug s1 eshte ne gjendje shume te mire.

★ Samsung SGH-P310 eshte me dy bateria njekohesisht dhe e manë shume gjate baterine, gjithashtu ne gjendje te rregullt.

★ Nokia 105, ne gjendje shume te mire (e mban baterinë 7 dit)

★ Iphone 3gs me defekt

★Tableti me defekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim