Samsung gear or

Shitet nga: Adi 13 Tet 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Shes ose ndrroj or Samsung gear siq shifet ne foto shum i ruajtur dhe ne gjendje shum te mir i ardhur nga ch orginal nuk esht kinez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim