Shiten Gold Numra i Zmobile dhe Ipko

Shitet nga: Granit 03 Nën 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten dy numra te kategorise Gold

Zmobile : 045-687-987 (50€)
Ipko: 049-213-212 (75€)

Kontakt me text ne Viber: 049-133-453
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim