Shitet tableti nextbook

Shitet nga: Nazmi 22 Jan 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet tableti nextbook .Eshte prodhim i amerikes .Eshte vetem nje muaj i perdort .Eshte ne kuti dhe me te vjen edhe adapteri.Eshte i pershtatshem per fmije.
Ka:
8gb memory
1gb ram
Eshte 7.85 inch
Baterin e ka lion 4000mAh
Te gjitha i punojn ska snje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim