Shtaga Selfi foto dhe Fatrolla per samsung a3

Shitet nga: naim klaiqi 05 Nën 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet foto selfi edhe fatrolla per samsung a3 te ardhura na zvicra
foto selfi 15
Fatrolla 6ero jon 3 ngjyra
Ngjyra e zez e argjend edhe edhe e kalter
6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim