Tablet+iPhone 3gs+Samsung SGH

Shitet nga: Enis 24 Krr 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   80 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten ose n'drrohen te gjitha keto se bashku

★ Samsung SGH-P310 eshte me dy bateria njekohesisht dhe e manë shume gjate baterine, gjithashtu ne gjendje te rregullt.

★ Iphone 3gs me defekt

★Tableti me defekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim