Vip Numer te Z mobile 045683783

Shitet nga: dritron ahmeti 14 Shk 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Gjilan
Selam alejkum.

Shpejtoni shpejtoni shpejtoni, sepse oferta eshte e sukseshme dhe eshte numer me fat sepse me kete numer, bisedat do te jene te sukseshme dhe do te jeni me te kenaqur gjate bashkebisedimeve tuaja, dhe s'do te keni nevoj per t'a regjistruar diku per t'a mbajtur mend, sepse s'do te keni probleme per t'e harruar kete numer te çmuar VIP.


Per me shume inforamta ne nr tim apo edhe ne fb tim personal

https://www.facebook.com/dritron.xh.ahmeti

Ju faliminderit per mirekptim, pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim