Formatojm pc dhe laptop

Shitet nga: formating 02 Shk 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Gjilan
formatojm dhe serivsojm te gjitha llojet e pc dhe latopeve
formatojm te gjitha versionet e windowsit nga xp deri ne windows 10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim