Icloud Zhbllokimi Clea/Lost/Stolen/Erased

Shitet nga: Bekim 10 Krr 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Bejme largimin e Icloudit nga te gjitha llojet e iphonave , kjo behet ne menyr te rregullt duke resetuar icloudin ne serverat e apples pra nuk asnje rrezik ,si dhe unlok te gjith llojet e iPhoneve ,ipad,Samsung,Huawei,htc etj
na kontaktoni permes emailit dhe viber +37744212419

Pagesa Behet pasi te qelet iphoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim