Kryej keto sherbime per kompjuter dhe telefon

Shitet nga: jsakd 07 Pri 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Selam alejkum , kryej keto sherbime per kompjuter dhe telefon : Formatoj , instaloj lojra ose programe te cilat mund te mirren me para mire dhe lire , ju mirepres , per me shume na shkruani ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim