Packard bell 8

Shitet nga: Valdrin Beqiri 05 Dhj 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Urgjentisht
Performancat i keni nfoto
Kontaktoni dhe ne viber ose whatSapp
+37745655951
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim