Ç'bllokoj dhe formatoj telefona Samsung

Shitet nga: Milot 22 Jan 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Bej ç'bllokimin e tipave me te ri te telefonave samsung si psh (galaxy s3, note 2) etj gjithashtu beje formatimin.. me çmim mjaft te lire.. kontaktoni ne 044200945
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim