Aparat Digital (SONY-DSC-H10)

Shitet nga: Besi 30 Sht 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Aparati Digjital Sony ne gjendje te shkelqyeshme i perdorur vetem 1 vit i ruajtur dhe punon shum mire.
Me te gjitha paisjet komplet dhe me kabllo HDMI per TV dhe CD e nevojshme ne kuti dhe dokumente.

Per informata lajmrohuni ne tel: 044177420
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim