Aparat Digjital Profesional 12MP Canon Powershot..

Shitet nga: Gazi 12 Mar 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparat digjital te perdorur gjysem profesional Canon Powershot A650 IS me karakteristika shume te mira si:

* 12MPixel
* 6XZoom Optik
* Ekran 2.5" levizes
* Inqizim superior per TV format ne 640x480px
* Face detection
* Bateria te zakonshme AA (ose mund te vendosen rimbushese)

Aparati vie me memorje 4GB, futrolle origjinale te blere veqmas, kabell USB dhe kabell per lidhje me TV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim