Aparat Professional Sony A350

Shitet nga: Shemsi Haziri 05 Sht 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
shitet aparati profesional sony alpha a350,me tre objektiva dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim