CANON 650 ME LENSE 18-200 SIGMA DHE 18-55 IS

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: gazi 20 Shk 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
BADY 2 LENSA ADAPTER BATERIJEN ORIGJINALE GJITHA I RI QIPI GRATIS 8 GB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim