Canon

Shitet nga: Fatmir 30 Dhj 03:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
Canon g9 eshte ne gjendje te rregullt i ardhur nga Suedia eshte i rujatur e ka edhe qanten dhe me adapter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim