Canon 50D + battery grip Canon BG-E2N

Shitet nga: gazi 06 Nën 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
aparati eshte i perdorure po i ruajtur si ne foto

3 baterija 8gb CF

me lens 18-55 dhe 50 mm 1.8
foto jane origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim