Canon 5D mark III

Shitet nga: gazi 11 Sht 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
canon eshte i perdorur por ne gjendje te mir eshte i ruajtur vetem per shoting u perdore me lense 50m 1.8 nje bateri origjinale Adapteri nje qant si dhe qipi 16 gb clase 10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim