Canon 60d me lense 18-55

Shitet nga: Naser 02 Tet 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
Aparati eshte i perdorur po eshte ne gjendje te mire kozmetike dhe funksionale

vjen me 1 bateri adapteri 1 qip 16gb calse 10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim