Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM Lens

Shitet nga: gazi 23 Maj 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
eshte i perdorur shum pak i ri
me filter te vnum dhe qanten e vet origjinal

foto jan origjinal


WhatsApp +377 44 211 772
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim