Canon EOS 1100D

Shitet nga: Ligjeron 02 Mar 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
Dy objektiva, kabllen per lidhje me PC, mbushsin dhe qanten e vet.
Te interesuarit te lajmrohen mundsisht sa me shpejt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim