Canon eos 400D

Shitet nga: xxxxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
shitet canon eos 400D me batery grip me Cd objektiv 28-90 me tgjitha kabllat dhe pajisjet shum i rujtun shum pak i perdorur dhe shum praktik, pres bleres serioz.!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim