FUJIFILM S3300 HD

Shitet nga: toni 25 Sht 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
FUJIFILM S3300 HD digjital, 16 giga qipi,ka tripodin,qanten,bateri mbushesin,HDMI kabllon ne hdmi mini,dhe gjitha kabllot tjera per PC,per TV ,gjiron ne formatin HD, eshte shum i ruajtun ne gjendje perfekte.Per info mundeni edhe ne VIBER +37745545340
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim