Fotoaparat profesional

Shitet nga: 09 Sht 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   400 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fotoaparate
Shes fotoaparatin Sony @350, te ruajtur dhe plotesisht funksional se bashku me 5 lensa/objektiva dhe kabllo rezerve per çmim te arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim